Jednym z najtańszych inwestycyjnie sposobów ogrzewania budynków jest montaż kotła gazowego (na gaz ziemny bądź na propan-butan) lub kotła olejowego. Zastosowanie dobrej jakości kotła stanowi gwarancję niskich kosztów i niezawodnego działania.

Kotły gazowe

Nasza firma posiada w ofercie całą gamę kotłów gazowych – od kotłów tradycyjnych do sterowanych przez smartphony kotłów kondensacyjnych – renomowanej niemieckiej marki Viessmann.

kotłownie

Czy myślisz o wyposażeniu kotłowni swojego nowopowstałego domu, czy też masz już istniejącą instalację i leciwy kocioł, my zapewnimy Ci fachowe doradztwo przy doborze odpowiedniego urządzenia i najwyższej jakości montaż.

kotły2

Kotły olejowe

Choć w dzisiejszych czasach olej opałowy stracił na atrakcyjności ze względu na cenę, dalej stanowi on alternatywę dla inwestowania dużych pieniędzy na pompę ciepła w lokalizacjach pozbawionych sieci gazu ziemnego.

By jak najbardziej obniżyć koszty uzyskania energii z oleju polecamy zastosowanie techniki kondensacyjnej w połączeniu z odnawialnymi źródłami energii!

kotły3