top-phones
finansowanie 05

Bateria 8 szt. kolektora Vitosol 100-F do podgrzewu basenu

Stara Iwiczna - dom jednorodzinny

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 4 kWp pracująca On-Grid

Dobrze dobrana i wykonana instalacji kotła gazowego to oszczędność energii i Twoich nerwów

Instalacja wodno kanalizacyjna ze stelażami montażowymi w domu o konstrukcji szkieletowej

Zadbaj o komfort w swoim domu - pomyśl o rekuperacji

Pompy ciepła to właściwy wybór, jeżeli chodzi o połączenie oszczędności kosztów ogrzewania i bezobsługowe działanie systemu grzewczego. Dzieje się tak ponieważ energię, którą wykorzystuje pompa ciepła, środowisko naturalne udostępnia nam bez żadnych ograniczeń. W dodatku za darmo.

Firma Viessmann jako pionier pomp ciepła od ponad 30 lat wyznacza nowe standardy w dziedzinie efektywnego wykorzystywania energii i długowieczności dzięki dopracowanym systemom. Korzystają przy tym Państwo z wieloletniego doświadczenia nasze firmy oferującej kompletne systemy grzewcze.

pompa-jenorodzinny

Pompa ciepła Viessmann L-08 z roku 1981

Pompy ciepła odbierają ciepło z natury i przetwarzają je na ciepło użytkowe, które możemy wykorzystać do ogrzania domu bądź ciepłej wody użytkowej. Pomimo relatywnie niskich temperatur dolnych źródeł (grunt , powietrze), aż do zera absolutnego zawsze możemy odebrać jakąś energię z otoczenia.

Niezależnie od tego, czy chodzi o obiekt modernizowany czy też o nowe budownictwo – BoniTerm znajdzie również dla Państwa właściwe rozwiązanie!

Realizacje - Dom Jednorodzinny - pompy ciepła

Początek strony