top-phones
finansowanie 05

Instalacja 14 kolektorów płaskich Vitosol 200-F na obiekcie hotelowym

Kaskada pomp ciepła solankawoda Vitocal 300-G

Kotłownia centralna zasilająca osiedle domów wielorodzinnych - Gdańsk Jasień

Pomieszczenia biurowe z instalacją ogrzewania podłogowego

Jeśli mieszkasz w bloku bądź kamienicy, a chciałbyś zadbać o zdrowy klimat mieszkania i oszczędność pieniędzy wydanych na ogrzewanie, mamy rozwiązanie dla Ciebie. Vitovent 300-C to rozwiązanie dedykowane dla obiektów o powierzchni użytkowej do 90 m2. Kompaktowe wymiary i możliwość zabudowy pozwalają maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

systemy wentylacyjne wielorodzinny1

Vitovent 300-C - centrala wentylacyjna dedykowana do obiektów o pow. użytkowej do 90 m2

System wentylacji mieszkań Vitovent 300-C pozwala swobodnie oddychać także alergikom. System filtrów ze skutecznym filtrem pyłkowym oczyszcza doprowadzane powietrze z alergenów i substancji szkodliwych i stwarza klimat pomieszczeń, łagodny także dla alergików.

Urządzenie wentylacyjne Vitovent 300-C odzyskuje nawet 89 procent ciepła, zawartego w powietrzu usuwanym, które w krzyżowym, przeciwprądowym wymienniku ciepła nagrzewa dopływające chłodne świeże powietrze. Dzięki temu przez cały rok oszczędza się energię i redukuje koszty ogrzewania. Seryjnie wbudowano automatyczny układ obejściowy na ciepłą porę roku. Chłodne świeże powietrze omija wtedy wymiennik ciepła i jest kierowane bezpośrednio do pomieszczeń, stwarzając efekt pasywnego chłodzenia.

wentylacja2

Centrala wentylacji mechanicznej do mieszkań - Vitovent 300-C

Początek strony