top-phones
finansowanie 05

Czytaj więcej...

Pompa ciepła powietrze/woda z serii Alira LWD/LWDV to możliwość grzania, chłodzenia i przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Urządzenie jest zoptymalizowane pod względem akustycznym, dlatego sprawdza się w zabudowie jednorodzinnej, gdzie odległości między sąsiadami są niewielkie.

Dodatkowo Alira jest jedną z najwydajniejszych pomp typu powietrze/woda, dostępnych obecnie na rynku. Spełnia wymogi dofinansowań rządowych dla budynków nowych i modernizowanych. Jest urządzeniem zaprojektowanym z myślą o naszym klimacie – nie powiększa emisji CO2 i pracuje w trybie cichym. Do jej instalacji nie trzeba posiadać uprawnień chłodniczych.

Nasi doradcy techniczni chętnie udzielą informacji o produkcie, tel.: 512 140 011.

Czytaj więcej...

Od 2019 roku właściciele (oraz współwłaściciele) domów jednorodzinnych mogą odliczyć od podatku dochodowego do 53 tys. zł  wydatków poniesionych na realizację termomodernizacyjną (Ustawa z dn. 9 listopada 2018 r. o podatku dochodowym od os. fizycznych). Dotyczy to osób rozliczających PIT według skali podatkowej 18 i  32%, płacących 19% stawki podatku liniowego oraz ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Zgodnie z ustawą ulga podatkowa dotyczy wydatków poniesionych  m.in. na instalacje fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompy ciepła, gazowe i olejowe kotły kondensacyjne.  Do udokumentowania wydatków wystarczy faktura vat, a w ich skład zalicza się nie tylko zakup nowoczesnych urządzeń, ale również materiałów budowlanych, usługę montażową łącznie z demontażem starych urządzeń i uruchomieniem nowego systemu.

Czytaj więcej...

ZATRUDNIMY MONTERÓW INSTALACJI SANITARNYCH I PRZEMYSŁOWYCH
- do pracy w brygadzie
- realizacja zadań na terenie Trójmiasta
- montaż instalacji wod – kan, centralnego ogrzewania z miedzi, stali i tworzyw sztucznych
- praca na etat (8-godzinny dzień pracy) 

Wymagania:
- znajomość branży instalacji sanitarnych
- 5 lat doświadczenia w zawodzie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub kontakt telefoniczny: +48 502 202 332

Czytaj więcej...

Już od września rusza program „Czyste powietrze”. Jego adresatami są właściciele domów jednorodzinnych oraz osoby planujące budowę domu (posiadające zgodę na budowę). W ramach programu można uzyskać dopłatę w wys. od 30 - 90% kosztów kwalifikowanych (max. 53 tys. zł). Najważniejsze informacje o tej części programu, która dot. wymiany źródeł ciepła starej generacji:

- dofinansowanie obejmuje: kotły gazowe kondensacyjne, systemy ogrzewania elektrycznego, kotły na paliwo stałe i węzły cieplne

- w formie pożyczek: zakup i montaż kolektorów słonecznych i mikroinstalacji fotowoltaicznych

- wysokość wsparcia będzie uzależniona od kwoty miesięcznego dochodu na os. w gospodarstwie domowym

- wnioski można składać w Wojewódzkich Funduszach Ochrony Środowiska oraz Banku Ochrony Środowiska

Czytaj więcej...

Przyjmiemy do naszego zespołu sprzedawcę - doradcę technicznego w Salonie Firmowym Viessmann. Jeśli lubisz pracę w zespole, kontakt z klientem i gdy ciągle coś się dzieje - koniecznie sprawdź SZCZEGÓŁY.

Zainteresowanych, którzy zapoznali się ze szczegółami naszego ogłoszenia prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy również o dodanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Czytaj więcej...

Sezon letni to najlepszy czas na zrobienie przeglądu instalacji oraz kotła grzewczego. Dlaczego? Bo gdy zaczyna robić się zimno, telefon serwisowy rozgrzewa się do czerwoności – a gdy trzeba czekać na usługę, często konserwacja jest odkładana na później… i zdarza się, że to „później” trwa przez kolejnych kilka sezonów. Właściwie zadbana instalacja, to oszczędność pieniędzy, czasu i stresu. Kocioł będzie nie tylko służył nam o wiele dłużej, również będzie bardziej efektywny, a rachunki niższe.

Nasi Klienci mogą skorzystać z prowadzonej przez nas usługi PRZYPOMINANIA O KOLEJNYM SERWISIE. Gdy będzie zbliżał się jego termin, możemy zadzwonić, wysłać maila lub sms’a. Zapraszamy do kontaktu z Działem Serwisu:

Tel.: 58 765 95 50                           Mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy również do skorzystania z akcji Viessmann „UMÓW SIĘ NA PRZEGLĄD KOTŁA I OTRZYMAJ OFICJALNE GADŻETY MŚ 2018 W PIŁCE NOŻNEJ!” Akcja trwa do 31.08.2018 r., liczba nagród jest ograniczona! Więcej informacji

Czytaj więcej...

Aquahome Duo to połączenie stacji uzdatniania wody z filtrem węglowym – usuwa nieprzyjemny smak i zapach chloru oraz zmiękcza wodę. Jest praktycznym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mają wystarczająco dużo miejsca na montaż dwóch urządzeń czyli stacji uzdatniania wody  oraz filtra węglowego. Ze względu na swoją wydajność urządzenie jest polecane w przypadku domów jednorodzinnych z większą liczbą mieszkańców (powyżej 5 osób). Premiera produktu już za kilka dni.

Aquahome Duo posiada wyświetlacz LCD, podświetlany zbiornik soli, kompletne wyposażenie standardowe: zawór obejścia z regulatorem twardości wody, zabezpieczenie antyprzelewowe, wąż do odprowadzania popłuczyn. 

Zapytaj o ten produkt w naszym salonie!

Czytaj więcej...

Inwestycja Kwartet weszła w drugi etap budowy. Nasza ekipa rozpoczęła prace wodno-kanalizacyjne oraz centralnego ogrzewania w kolejnych domach. W standardzie montujemy kotły gazowe dwu-funkcyjne marki Viessmann. Kwartet to podmiejskie osiedle domów jednorodzinnych. Każdy dom posiada własny ogródek oraz garaż. Więcej informacji o inwestycji: www.domykwartet.pl

 

Czytaj więcej...

Mieszkańcy Gdańska nadal mogą otrzymać dotację na wymianę ogrzewania węglowego na ekologiczne. Oto skrót najważniejszych informacji na ten temat:

Dotacja przysługuje w przypadku gdy ogrzewanie węglowe zostało wymienione na elektryczne, gazowe lub podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej. Finansowanie nie obejmuje pomp ciepła, ogrzewania olejowego lub z zastosowaniem drewna.

Ubiegać się o nią mogą osoby fizyczne (maksymalnie 6 tys. zł), wspólnoty mieszkaniowe (maksymalnie 10 tys. zł), osoby prawne np. spółdzielnie mieszkaniowe (maksymalnie 20 tys. zł) oraz przedsiębiorcy. Dotacja polega na zwrocie poniesionych i udokumentowanych kosztów.

Zainteresowanych wymianą ogrzewania w ramach dotacji zapraszamy do kontaktu z nami.

Czytaj więcej...Życzymy radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych. Aby czas spędzony w gronie rodziny i przyjaciół był dla Państwa chwilą wytchnienia od codziennych obowiązków. Mamy nadzieję, że słońce uśmiechnie się do nas wszystkich i zaświeci w wielkanocny poranek.

Wszystkiego dobrego!

Zespół Boniterm.

Czytaj więcej...Do końca marca obowiązuje dotychczasowy cennik produktów Viessmann. Od kwietnia producent wprowadza aktualizację cennika z 5,5% wzrostem cen. Zainteresowanych zakupem urządzeń marki Viessmann zachęcamy do skorzystania z naszej oferty jeszcze w marcu. Zapraszamy do naszych salonów w Straszynie oraz w Gdyni. Nasi doradcy są również dostępni mailowo oraz telefonicznie.

Boniterm Salon Firmowy Viessmann Gdańsk (siedziba Straszyn):
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: 512 140 011

Boniterm Salon Firmowy Viessmann, oddział Gdynia:
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: 606 608 355

Czytaj więcej...Boniterm nominowany do Gazeli Biznesu 2017. Nasza firma znalazła się w gronie nominowanych do Gazeli Biznesu 2017, czyli pośród najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw. Ranking najlepszych firm co roku jest publikowany przez redakcję Puls Biznesu na podstawie wyników finansowych wypracowanych przez ostatnie trzy lata. Dziękujemy Naszym Klientom, dzięki którym możemy nieustannie się rozwijać!

Czytaj więcej...

W ramach Programu Prosument II klienci indywidualni, posiadający prawo do dysponowania budynkami mieszkalnymi oraz wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi będą mogli otrzymać dotację (łączne dofinasowanie może wynieść do 100% kosztów kwalifikowanych) na zakup i montaż instalacji odnawialnych źródeł do produkcji energii elektrycznej i cieplnej:

Czytaj więcej...MCR Home Gazowe Kotły Kondensacyjne produkcji De Dietrich. Naścienny kocioł idealny następca klasycznych kotłów gazowych z zamkniętą komorą spalania.

Ul. Objazdowa 10, 83-010 Straszyn

E-mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: 58 682 89 03

Czytaj więcej...Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Poszukujemy specjalistów z dziedziny hydraulik, monter instalacji sanitarnych i centralnego ogrzewania. Umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem. Mile widziane również prawo jazdy kat. B.

Zadzwoń! Tel. 58 682-04-68

Napisz! Mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszulki Boniterm czekają!

Czytaj więcej...Pompa ciepła powietrze/woda Vitocal 161-A typ WWKS do podgrzewu c.w.u. z wężownicą, z zasobnikiem ciepłej wody o pojemności 300 l i regulatorem. Efektywne podgrzewanie ciepłej wody w domach jednorodzinnych. Producent: Viessmann.

Produkt dostępny w Sklepie Internetowym BoniTerm Vitocal 161-A z wężownicą

Atrakcyjna cena w ramach wyprzedaży!

Czytaj więcej...

Internetowy Sklep BoniTerm już uruchomiony!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą „MONTAŻ W CENIE! Gwarantujemy atrakcyjne ceny i elastyczne terminy realizacji montażu. Czekają również promocje specjalne, oferta przedłużonej gwarancji oraz wyjątkowe okazje cenowe na produkty objęte wyprzedażą. W kategorii DLA DOMU przygotowaliśmy również ofertę urządzeń podwyższający standard każdego domu.

Internetowy Sklep BoniTerm

Czytaj więcej...

Nowość! Kocioł Easypell łączący wysoką wydajność i trwałość z prostotą konstrukcji. Jest niezawodny i bezpieczny oraz pozwala stworzyć prosty i wygodny w obsłudze system centralnego ogrzewania. Zapłon, odpopielanie tacy palnika oraz transport pelletu drzewnego są automatyczne. Elektroniczny regulator kotła z ergonomicznym programowaniem pozwala łatwo uzyskać pożądaną temperaturę ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

Już dostępny w naszym salonie!

Czytaj więcej...

Nowość w Hurtowni Muratex! W ofercie kotły kondensacyjne jednofunkcyjne THERMAGEN SOLO oraz dwufunkcyjne THERMAGEN DUO. Wyposażone w bitermiczny wymiennik ciepła, modulowane przez wentylator. Niewielkie rozmiary, mały ciężar oraz nowoczesna estetyka kotła pozwalają na umieszczenie go praktycznie w każdym pomieszczeniu użytkowym.

ul. Objazdowa 10, Straszyn
tel.: 58 682 89 03
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...Zapraszamy do korzystania z oferty hurtowni Muratex zaopatrującej w urządzenia grzewcze i sanitarne. Hurtownia posiada produkty sprawdzonych producentów, gwarantuje preferencyjne ceny dla stałych odbiorców, dowóz zakupionego towaru w tym samym dniu. 

Czytaj więcej...Buy Tax Free! Range of products, efficient systems for heating, central vacuum systems, wind turbines, solar panels, garage doors. Check our offer!

Czytaj więcej...Ogrzewanie ciepłej wody użytkowej ciepłem z natury - pompa ciepła Vitocal 161-A. Współpracuje z kotłem węglowym, instalacją solarną, kotłem olejowym lub innym. Idealne urządzenie do domu i na dzialkę użytkową. Szczegółowe informacje w siedzibie firmy Boniterm.  

Czytaj więcej...Pompa ciepła przeznaczona do instalacji zewnętrznej jak i wewnętrznej (wersja GAHP - A indoor), zapewniająca produkcję wody grzewczej o temperaturze maksymalnej 65˚C. Efektywność do 165% dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej. Szczegółowe informacje w siedzibie firmy Boniterm.  

Początek strony