finansowanie-01

top-phones

Czytaj więcej...

W ramach Programu Prosument II klienci indywidualni, posiadający prawo do dysponowania budynkami mieszkalnymi oraz wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi będą mogli otrzymać dotację (łączne dofinasowanie może wynieść do 100% kosztów kwalifikowanych) na zakup i montaż instalacji odnawialnych źródeł do produkcji energii elektrycznej i cieplnej:

Czytaj więcej...MCR Home Gazowe Kotły Kondensacyjne produkcji De Dietrich. Naścienny kocioł idealny następca klasycznych kotłów gazowych z zamkniętą komorą spalania.

Ul. Objazdowa 10, 83-010 Straszyn

E-mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: 58 682 89 03

Czytaj więcej...Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Poszukujemy specjalistów z dziedziny hydraulik, monter instalacji sanitarnych i centralnego ogrzewania. Umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem. Mile widziane również prawo jazdy kat. B.

Zadzwoń! Tel. 58 682-04-68

Napisz! Mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszulki Boniterm czekają!

Czytaj więcej...Pompa ciepła powietrze/woda Vitocal 161-A typ WWKS do podgrzewu c.w.u. z wężownicą, z zasobnikiem ciepłej wody o pojemności 300 l i regulatorem. Efektywne podgrzewanie ciepłej wody w domach jednorodzinnych. Producent: Viessmann.

Produkt dostępny w Sklepie Internetowym BoniTerm Vitocal 161-A z wężownicą

Atrakcyjna cena w ramach wyprzedaży!

Czytaj więcej...

Internetowy Sklep BoniTerm już uruchomiony!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą „MONTAŻ W CENIE! Gwarantujemy atrakcyjne ceny i elastyczne terminy realizacji montażu. Czekają również promocje specjalne, oferta przedłużonej gwarancji oraz wyjątkowe okazje cenowe na produkty objęte wyprzedażą. W kategorii DLA DOMU przygotowaliśmy również ofertę urządzeń podwyższający standard każdego domu.

Internetowy Sklep BoniTerm

Czytaj więcej...

Nowość! Kocioł Easypell łączący wysoką wydajność i trwałość z prostotą konstrukcji. Jest niezawodny i bezpieczny oraz pozwala stworzyć prosty i wygodny w obsłudze system centralnego ogrzewania. Zapłon, odpopielanie tacy palnika oraz transport pelletu drzewnego są automatyczne. Elektroniczny regulator kotła z ergonomicznym programowaniem pozwala łatwo uzyskać pożądaną temperaturę ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

Już dostępny w naszym salonie!

Czytaj więcej...

Nowość w Hurtowni Muratex! W ofercie kotły kondensacyjne jednofunkcyjne THERMAGEN SOLO oraz dwufunkcyjne THERMAGEN DUO. Wyposażone w bitermiczny wymiennik ciepła, modulowane przez wentylator. Niewielkie rozmiary, mały ciężar oraz nowoczesna estetyka kotła pozwalają na umieszczenie go praktycznie w każdym pomieszczeniu użytkowym.

ul. Objazdowa 10, Straszyn
tel.: 58 682 89 03
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...Zapraszamy do korzystania z oferty hurtowni Muratex zaopatrującej w urządzenia grzewcze i sanitarne. Hurtownia posiada produkty sprawdzonych producentów, gwarantuje preferencyjne ceny dla stałych odbiorców, dowóz zakupionego towaru w tym samym dniu. 

Czytaj więcej...Buy Tax Free! Range of products, efficient systems for heating, central vacuum systems, wind turbines, solar panels, garage doors. Check our offer!

Czytaj więcej...Ogrzewanie ciepłej wody użytkowej ciepłem z natury - pompa ciepła Vitocal 161-A. Współpracuje z kotłem węglowym, instalacją solarną, kotłem olejowym lub innym. Idealne urządzenie do domu i na dzialkę użytkową. Szczegółowe informacje w siedzibie firmy Boniterm.  

Początek strony