top-phones
finansowanie 05

akcja serwis aktualności

Sezon letni to najlepszy czas na zrobienie przeglądu instalacji oraz kotła grzewczego. Dlaczego? Bo gdy zaczyna robić się zimno, telefon serwisowy rozgrzewa się do czerwoności – a gdy trzeba czekać na usługę, często konserwacja jest odkładana na później… i zdarza się, że to „później” trwa przez kolejnych kilka sezonów. Właściwie zadbana instalacja, to oszczędność pieniędzy, czasu i stresu. Kocioł będzie nie tylko służył nam o wiele dłużej, również będzie bardziej efektywny, a rachunki niższe.

Nasi Klienci mogą skorzystać z prowadzonej przez nas usługi PRZYPOMINANIA O KOLEJNYM SERWISIE. Gdy będzie zbliżał się jego termin, możemy zadzwonić, wysłać maila lub sms’a. Zapraszamy do kontaktu z Działem Serwisu:

Tel.: 58 765 95 50                           Mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy również do skorzystania z akcji Viessmann „UMÓW SIĘ NA PRZEGLĄD KOTŁA I OTRZYMAJ OFICJALNE GADŻETY MŚ 2018 W PIŁCE NOŻNEJ!” Akcja trwa do 31.08.2018 r., liczba nagród jest ograniczona! Więcej informacji

Początek strony