finansowanie-01

top-phones

c_550_320_16777215_00_images_boniterm-firma-01.jpg

Nasza firma powstała w marcu 1997 roku w Gdańsku. 

Od początku działalności zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem urządzeń kotłowych w oparciu o urządzenia firmy ViessmannWeishaupt oraz Riello, których jesteśmy przedstawicielem handlowym i mamy znaczący udział w ich sprzedaży na pomorskim rynku. Usługi związane z projektowaniem i instalacją systemów grzewczych i sanitarnych realizujemy zarówno dla klientów indywidualnych, dużych podmiotów przemysłowych jak i instytucji.


 

c_550_320_16777215_00_images_boniterm-firma-02.jpg

W latach 1998 -2000 nasz zespół pracował między innymi w Petrochemii Płockiej przy budowie ogromnej instalacji hydroodsiarczania gudronu, a także braliśmy udziału w rozbudowie Rafinerii Gdańskiej w zakresie montażu instalacji rurociągów grzewczych parowych na instalacji hydrokracingu. 

Obecnie jako Boniterm Spółka Jawna budujemy szereg kotłowni gazowych i olejowych małych, średnich i dużych mocy oraz szereg instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych i gazu. Poszerzyliśmy również ofertę o budowę kotłowni pary technologicznej w zakładach przemysłu spożywczego.


 

boniterm-firma-03 Dbając o zadowolenie Klientów oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie podjęliśmy decyzję o wdrożeniu systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000. Co roku uzyskujemy również świadectwa autoryzacji firmy Viessmann zapewniające, iż jesteśmy profesjonalistami w zakresie instalacji i konserwacji urządzeń.

 

Początek strony