top-phones
finansowanie 05

Serwis Boniterm 24/7

Serwis Boniterm 24/7

Wszystkie urządzenia, a szczególnie systemu grzewczego powinny regularnie przechodzić przeglądy – dzięki temu unikniemy poważnych awarii, a urządzenia będą działać wydajniej. Szczególnie ważne jest przygotowanie do sezonu grzewczego, które powinno nastąpić przed, a nie już w trakcie jego trwania.

Aby nie umknął Państwu obowiązkowy przegląd gwarancyjny (co skutkuje niestety utratą gwarancji) czy też opisane przygotowanie do sezonu grzewczego, proponujemy stałą współpracę z naszym serwisem:

  1. Baza danych Serwisu Boniterm – za wyrażoną przez Państwa zgodą możemy umieścić Państwa dane w naszej bazie. Będą to dane kontaktowe oraz rodzaj posiadanych urządzeń. Dzięki temu otrzymają Państwo powiadomienie o zbliżającym się przeglądzie technicznym wraz z informacją o proponowanym terminie przyjazdu naszego serwisanta.
  2. Umowa serwisowa – proponujemy również podpisanie stałej umowy, której warunki będą zależeć od Państwa potrzeb i wymagań. Może ona obejmować najważniejsze przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjny, a także przyjazdy do nagłych wezwań.
  3. Umowa na stałą kontrolę kotłowni
 
 
W razie awarii jesteśmy dostępni przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Telefon alarmowy:
icon-phone

58 765 94 50


Początek strony